2019 Yılının En Trend Damatlık Modelleri

0
642
views

Düğün, nikah ve nişan gibi organizasyonlarda; resmiyeti ve şıklığı bir araya getiren damatlık modelleri ile bir adım öndesiniz. Özel gününüzde dikkatleri üstünüze çekmeniz için Cacharel sizi yalnız bırakmıyor. Marka kalitesi ve kalıplarıyla gözleri doluyor. Farklı model ve desenlerin, esnek kumaş ile bir araya gelmesiyle tarz ve konforu sizlere sunmayı amaçlıyor. Özel gün ve organizasyonlarda terlemeyi azaltacak ve rahat hareket etmenize yardımcı olacak kumaşlar öncelikle tercihlerimiz arasındadır.

Damatlık Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Damatlık seçmek kolay gibi görünse de kalıpların size tam olduğundan emin olmalısınız. Üzerinize bol olan modeller tarzınıza yansıtmaz. Fit görünmek için dar alınan kalıplarda, hareket kabiliyetinize engeller ve eğlenceyi kaçırmanıza sebep olabilir. Bu sebeple damatlık modelleri; yaş, kalıp ve vücut tipine dikkat edilerek alınmalıdır. Genellikle damatlık modelleri, parlak ve mat kumaşlarıyla da karşımıza çıkıyor. Sunulan renk çeşitleri ile özel günlerin şıklığına ulaşmak mümkün hale geliyor.

Damatlık Modelleri ile Stilinizi Tamamlayacak Aksesuarlar

Smokin ve damatlık modellerinin tamamlayıcısı kol düğmeleri, kemer, rugan ayakkabılar ve papyon seçenekleri ile tarzınıza yakışacak modelleriyle sizlere sunuyor. Damatlık üzerinde yapılan ufak terzi işlemleri ile vücut tipine uygun hale getiriliyor. Kendini şık ve özel hissetmek isteyenlerin yardımına, Cacharel damatlık modelleri koşuyor. Klasik tarzdaki şık dokunuşlar ile özel günlerinize şahit oluyor. Yeni evlenecek çiftlere özel dikim yaptırabilirsiniz. Smokin veya damatlığın etiketine işlenen özel gün tarihi ve isimleriniz, sizi daha da özel hissetmenizi sağlayacaktır. Kendinizi özel hissedeceğiniz modeller için https://www.cacharel.com.tr/smokin-damatlik/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here