ETS Tur Kampanyaları Erken Rezervasyon Kampanyaları

0
821
views

Hem tatil otelleri seçiminde hem iş otelleri seçiminde ETS Tur geniş otel seçenekleri ile kendinize uygun oteli bulmanızı sağlayacaktır. Tatil yöreleri başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde bulunan ETS Tur otelleri ve yurt içi kültür turları ile şta olmak üzere yurt içi tatil planınızı yapabilirsiniz. Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir köşesine olan ETS yurtdışı turları ile farklı kültüler ile tanışabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve her zevke uygun tatil planları için ETS Tur Kampanyaları vardır. Yaz tatili, kış tatili, kültür turları, gemi turları tatil alternatifleri ve unutulmaz tatil deneyimleri için ETS Tur seçenekleri incelenmelidir.

Yaz ve Kış Otellerinde Erken Rezervasyon ve ETS Tur Kampanyaları

Okulların tatil olması ve yaz mevsiminin sıcak havası sebebiyle yaz ayları için tatil planı yapılır. Türkiye’de bulunan deniz kenarı tatil beldelerinde herşey dahil otel konseptinde ya da butik otel konseptinde tatil yapmak isteyenler için her bütçeye uygun oteller ETS Tur’da bulunmaktadır. Bütçenize zevKinize ve tatil anlayışınıza uygun olan otelde unutamayacağınız tatil anıları biriktirirsiniz.  ETS Tur otellerinde farklı dönemlerde farklı otellerde olmak üzere belli bir gece konaklamaya bir gece hediye konaklama şeklinde ETS Tur Kampanyaları olmaktadır.

Kayak otelleri başta olmak üzere kış otellerinde kış tatili yapmak isteyenler için ETS Tur’un geniş otel seçenekleri bulunmaktadır. Kayak otelleri, kaplıca otelleri ve termal oteller kış tatillerini geçirmek için ideal yerlerdir.

Önceden planlanan yaz ve kış otellerinde geçirilecek tatil için erken rezervayon yaptıranlar ETS Tur’un cazip erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Cazip ve indirimli fiyatlarla ETS Tur otellerinde yaz ve kış mevsimlerinde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

ETS Tur ile Yurt Dışı Tatili ve Gemi Turları

Sadece yurt içi tatil ve otel seçenekleri için değil ETS Tur yurtdışı tatil seçeneklerinde de en iyi hizmeti vermektedir. İster yurtdışında istediğiniz şehirde otel rezervasyonu ister istediğiniz ülkeye yurtdışı turu için ETS tur avantajlı fiyatları ile farklı ülkeleri tanıyabilirsiniz. Birden fazla ülkeyi kapsayan yurtdışı turlarda rehberlik hizmeti başta olmak üzere bir çok ETS Tur ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Cruise gemileri ile yapılan yurtdışı gemi turları da ETS Tur misafirlerinin en çok tercih ettiği tatil şeklidir.

Hem yurt içi tatil seçenekleri hem yurt dışı tatil seçenekleri ile gemi turlarında kredi kartı ile ödemelerde cazip  ETS Tur kampanyaları dikkat çekmektedir. Peşin fiyatına farklı taksit seçenekleri, taksitli ödemeye artı taksit seçenekleri ile ETS Tur ile tatilin keyfini herkes yaşamaktadır.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here