Kendinizi İyi Hissetmek

0
894
views

Genç Psikolog Zeynep Sevilli danışanlarına farklı yaklaşım ile geliştirdiği terapiler ile adını duyurmaya devam ediyor. İyi hissetmek kendinize borcunuzdur, diye yola çıkan Sevilli farklılığını ortaya koyacak birçok yaklaşım ile yola çıktı.

Uzman psikolog danışman olan Zeynep Sevilli danışanlarının kendilerini daha mutlu hissetmelerine yardımcı olmak için kendilerinde var olanları öne çıkarıp farkındalık yaratmak üzerine çalışıyor. Diğer yöntemlerdeki hastalık üzerine çalışmayı ise reddeden bir işleyiş sağlayarak danışanlarında farkındalık yaratıyor.

Eğitim

Zeynep Sevilli Saint Joseph Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra eğitimine Psikoloji ve Yazarlık dersleri alarak devam etti. Miami üniversitesinde Sinema ve Psikoloji Bölümlerini bitirdiği sen yüksek lisans için New York Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümüne devam edip 2012 yılında aynı üniversiteden Psikolojik Danışmanlık ve Sağlık Uzmanlığını alarak eğitim hayatını tamamladı.

Eğitim hayatı boyunca birçok psikolojik testlerin eğitimini alan Zeynep Sevili ayrıca çok sayıda projede de yer aldı.

Bilimsel Makaleleri

Aşk acısı geçer mi? İnsomnia ile başa çıkmak, Depresyon için sorun çözme tedavisi, Egzersiz: Duygularınızı değiştirin, Şiddetli geçimsizlik, Yas süresi bölüm 1 ve yas süreci bölüm 2 gibi bilimsel makaleleri bulunuyor.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here