Lacoste Saat

0
663
views

Timsah logosuyla ön plana çıkan lacoste firması kendi saat markasını da müşterilerine sunmaktadır. Saatlerinde de tatbiki timsah logosu ön plana çıkmaktadır. Fakat lacoste firması saatlerini kendisi üretmek yerinde bunu yılların dev saat markası movadoya teslim ederek yapmayı uygun bulmuştur. Başka bir firmayla anlaşmak oldukça riski olsa da lacoste saat hüsran olmamıştır.

Lacoste firmasını hayal kırıklığına uğratmayan movado firması tam olarak lacoste un şık kesimli spor tarz giyim kültürünü yansıtan saatler yapmayı başarmıştır. İçinde sevimli bir timsahın bizi izlediği saatler hem günlük kombinler hem de formel kombinlerle kullanmak için uygundur. Bazı modellerinin fiyatları biraz pahalı olsa da hem kullanışlı olmalarıyla hem de tarzıyla ilgi çeken bu saatler herkesin kolunda bulundurmak isteyeceği türden.

Giyim Markasından Saate

Giyim markaları tasarladıkları kıyafetlerini çıkardıkları yan ürünlerle desteklemekte. Bazı firmalar bunu yapmaya çalışırken yan ürünleri fazla sönük kaldığı için marka itibarlarını da zedelemektedir. Neyse ki lacoste bu firmalardan biri olmamış ve tarzını saat konusunda da konuşturmuştur. Sizde bir lacoste saat sahibi olup kolunuzda taşımak isterseniz sitemizde modellere bakıp size en uygun modeli seçebilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here