Taş Kaldırımlarda Bir Ege Sıcaklığı ve Fethiye Otelleri

0
835
views

fethiye 300x220 Taş Kaldırımlarda Bir Ege Sıcaklığı ve Fethiye OtelleriEge bölgesinde güzel bir yaz tatili yapmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin. Yapacağınız tatilin en kusursuz şekilde sürdürülmesini istiyorsanız Fethiye’yi tercih edebilirsiniz. Saklı kent, ölüdeniz, kelebekler vadisi ve diğer birçok güzellik Fethiye’deki tesislerin dolu olmasını, konaklayacak yer bulmada zorluk yaşamanıza neden olacaktır. Fethiye otelleri konaklamalı bir Ege tatili yapmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Bookinturkey farkından yararlanın.

Fethiye Otelleri Keyfi İle Yorgunluğunuzdan Kurtulun

Fethiye’ye ulaşım kolaydır. Fethiye ile bağlı bulunduğu Muğla ili arasında 129 km vardır. Yaklaşık olarak 1,5 saat yol mesafesi olan şehir merkezi ile Fethiye arasında gün içinde yolculuklar yapabilirsiniz. Ülkemizin başkenti olan Ankara ile Fethiye arasındaki yol mesafesi ise havayolu ile ortalama 1 saat, karayolu ile de yaklaşık olarak 8 buçuk saat sürmektedir. Fethiye ile İstanbul arası ise yine Ankara gibi uçakla ortalama olarak 1 saat sürmekte ve karayolu ile ulaşım ise yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Ege’ye doğru yapacağınız yolculuk sonrası yorgunluğunuzu Bookinturkey aracılığı ile rezervasyon yaptırmış olduğunuz Fethiye otellerinde üzerinizden atabilirsiniz. Fethiye otelleri, yolculuğunuzun vermiş olduğu yorgunluğu hemen üzerinizden alıyor. Tesis içinde bulunan yüzme havuzları, denize sıfır konumda olan ya da yürüme mesafesinde olan tesislerin özel plajları ve daha nicesi Fethiye otelleri ile başlayan bir Ege tatili için sizi harekete geçiriyor.

Fethiye otellerinin sunmuş olduğu özel hizmetlerin neler olduğunu, bu hizmetlerin sizlere ne şekilde sunulduğu, tesisin bulunduğu konum, . Tavsiye etmiş olduğumuz adres üzerinden tesis fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here